zakupy na Raty mBank
Spis treści

 

 

 

Od maja 2013 wprowadziliśmy zakupy na Raty dzięki - mBank RATY

 

Symulacja kosztów dostępna z wielu poziomów

 

Dla wygody kupujących przy każdym produkcie umieściliśmy przycisk pozwalający przeprowadzić symulację wysokości raty, pozwalający wyłącznie szacunkowo przedstawić kwotę raty wraz z okresem spłaty.

 

                                          ===========================================

raty mbank w sklepie modelarskim

 

 

 

 Dzięki czytelnym 3 suwakom ustawiamy kwotę odpowiadającą wartości, ilość miesięcy spłaty, ewentualną kwotę odpowiadającą za wpłatę własną ( jest to wyłącznie symulacja przybliżonych kosztów według obowiązujących opłat mBanku ).

 

 

========================================

 

raty mbank w sklepie modelarskim

 

 

================================================================================

 

 

 

 

JAK DOKONAĆ ZAKUPU NA RATY  ?

 

1. WYBRAĆ OPCJĘ RAT mBank

Należy wybrać produkty i przy wyborze płatności wybrać mBank Raty i przejść do wypełniania wniosku na stronie systemy Banku, po zakończeniu bank przeprowadza analizę i udziela wstępnej decyzji jeśli obie strony ją akceptują dochodzi do podpisania umowy pomiędzy kupującym a mBank i można odebrać towar.

 

 

mbank Raty - karambol.pl

 

 

 

Cały proces składa się z 5 szybkich etapów dokładnie opisany przez mbank >> link do mBank Raty <<

Czas trwania całego procesu jest zależny wyłącznie od mBanku oraz kupującego, nasz sklep w momencie otrzymania informacji od mBanku o akceptacji wniosku oraz podpisaniu umowy pomiędzy w/w podmiotami informuje nas o zgodzie na wydanie lub wysłanie zamówionego produktu. 

 

 

2. Wypełnić wniosek w systemie mBanku

Przejście do systemu mBank w celu uzupełnienia wniosku po kliknięciu w "Dokonaj płatności" , przyjęcie wniosku przez mBank odrazu spowoduje wysłanie informacj do systemu naszego sklepu o dokonaniu zapłaty i przystąpieniu do realizacji zamówienia.

pixel